هنگامی که برای خرید محصولات پرکینز اقدام می کنید، باید به این نکته هم دقت داشته باشید که قطعات یدکی پرکینز ممکن است در بازار با برندی غیر اصل به وفور یافت شوند. متأسفانه برندهای مطرح جهانی که افراد زیادی مشتری آن ها هستند، سودجویان زیادی را به سمت خود می کشاند و افرادی هستند که این محصولات را به صورت غیر اصل وارد بازار می کنند. پس هنگام خرید لوازم جانبی یا قطعات مورد نیازتان باید به این نکات دقت کنید.

 

 

قطعات یدکی ژنراتور پرکینز

محصولات پرکینز، تولید کمپانی بزرگی هستند که حدود یک قرن است که دستگاه های مختلفی را به بازار عرضه می کند. این کمپانی بزرگ انگلیسی بازارهای جهانی را در دست خود دارد و جزو کمپانی های خوش سابقه است. یکی از تولیدات این کمپانی، ژنراتورهایی است که در توان های کم تا زیاد تولید شده اند و در بازار می توان مدل های مختلف آن ها را دید. با توجه به کیفیت این ژنراتورها، استفاده از آن ها در صنعت و کشاورزی بسیار زیاد است. طول عمر و استهلاک پایین محصولات پرکینز باعث شده است تا هزینه های تعمیرات کمی داشته باشند. از طرفی قطعات یدکی پرکینز انگلستان در مراکز معتبر و نمایندگی های آن قابل دسترسی هستند تا در صورت خراب شدن بخشی از ژنراتور، بتوان قطعه مورد نیاز را به راحتی جایگزین کرد.

لوازم یدکی دیزل ژنراتور

انواع قطعات یدکی پرکینز

برای تعمیر ژنراتورهای پرکینز به قطعات یدکی پرکینز نیاز است. برخی از قطعات به صورت دوره ای باید تعویض شوند و برخی نیز ممکن است به مرور نیاز به تعویض پیدا کنند. در مراکز فروش قطعات یدکی پرکینز، انواع قطعات مختلف مانند دینام ژنراتور، قطع کن جریان، فیلتر، سوزن انژکتور، توربو شارژ پرکینز، رادیاتور، ترموستات، پمپ انژکتور و… به فروش می رسند. استفاده از این ابزار به صورت اصل باعث می شوند تا پس از تعمیر، دستگاه ژنراتور شما با همان کیفیت اولیه پرکینز کار کند و نگرانی از بابت اختلال یا کاهش عملکرد آن نداشته باشید.
شاید قطعات یدکی پرکینز را در قیمت های پایین در بازار ببینید؛ اما به هیچ عنوان کیفیت را فدای قیمت نکنید. در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی مانند فشار به سایر قطعات و خرابی ژنراتور و در نهایت پرداخت هزینه های بیشتر را تجربه کنید.

 

لینک های مفید:
تعمیر دیزل ژنراتور

 

راه اندازی ژنراتور پرکینز

برخی از ژنراتورهای کوچک که برای مصارف محدود از آن ها استفاده می شود، نیازی به راه اندازی خاصی ندارند و فرد می تواند با یک آموزش اولیه از آن استفاده کند. با این حال ژنراتورهای بزرگ باید راه اندازی شوند. ممکن است برای راه اندازی به قطعات یدکی پرکینز نیز نیاز داشته باشید. به عنوان مثال اگر ژنراتور دارای برد کنترلر نیست، بخواهید این سیستم را روی آن نصب کنید تا فعالیت آن بهتر انجام گیرد.
برای راه اندازی ژنراتورهای پرکینز باید از افراد خبره در این زمینه بهره ببرید. اگر دستگاه خود را از مراکز معتبر تهیه کنید، معمولاً افراد آموزش دیده ای را برای این منظور به شما معرفی می کنند تا بتوانید راه اندازی و آموزش های لازم برای استفاده از دستگاه را دریافت کنید. از طرفی در مراکز فروش قطعات یدکی پرکینز، تمام لوازم به صورت اصل و مرغوب به دستتان می رسند. افرادی که برای صنایع حساس نیاز به ژنراتور دارند، بهترین انتخاب آن ها پرکینز است و در مراحل بعد برای تهیه تجهیزات نیز باید این برند را مورد استفاده قرار دهند.

تعمیر قطعات یدکی پرکینز

ژنراتورهای پرکینز معمولاً به ندرت دچار آسیب های جدی می شوند. با این حال هر دستگاهی ممکن است زمانی نیاز به تعمیر پیدا کند. تعمیر قطعات یدکی پرکینز نیز باید توسط افراد خبره انجام گیرد. این افراد تمام قطعات را به خوبی می شناسند و نحوه عملکرد آن ها را می دانند. به همین علت عیب یابی دستگاه به خوبی انجام می گیرد و نگرانی از بابت تعمیر غیر اصولی هم نخواهید داشت. در مراکز معتبر فروش قطعات یدکی پرکینز، این امکان برای شما فراهم می شود تا با تعمیرکاران آموزش دیده و ماهر آشنا شوید و دستگاه ژنراتور خود را به دست خبره آن ها بسپارید. استفاده از این خدمات نیز با قیمت مناسب صورت می گیرد. پس از تعمیر قطعه، انتظار می رود که قطعه کاملاً مانند روز اول خود کار کند و به سرعت خراب نشود.