تولید دیزل ژنراتور در انواع مختلفی با برند دیزل ژنراتور موتورسازان صورت می گیرد. با توجه به این که ژنراتورهای دیزلی کاربرد زیادی در صنعت، کشاورزی و حتی استفاده های خانگی و تجاری دارند، روز به روز بر تنوع آن ها افزوده شد. شرکت موتورسازان تبریز از سال 1371 کار خود را شروع کرد و موتورهای خود را به بازار عرضه نمود. تولیدات این شرکت توانست گواهینامه و استانداردهای بین المللی را دریافت کرده و با دیزل ژنراتورهای خارجی رقابت کند.

انواع دیزل ژنراتور موتورسازان

دیزل ژنراتور موتور سازان میتواند برای هر فضایی با کاربری های متفاوت، ژنراتورهای مناسبی ارائه دهد. قبل از خرید این محصولات باید مدل های مختلف آن را بشناسید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. قیمت دیزل ژنراتور موتور سازان با توجه به مدل و توان آن ها تعیین می شود. در ادامه برخی از مدل های این ژنراتورها را بررسی می کنیم.

 

لینک های مفید:
دیزل ژنراتور

 

  • دیزل ژنراتور مدل 3.152

این دستگاه برای کاربردهایی که توان 15 تا 20 کاوا در حالت دائم نیاز دارند، انتخاب خوبی است. موتور پرکینز کوپله شده با ژنراتور استمفورد پاور روی این دستگاه قرار دارد. بازه زمانی استاندارد 8 ساعته در هر روز برای این دستگاه تعیین شده است.

  • ژنراتور دیزلی مدل 4.244MN:

این مدل دارای توان 50 کاوا بوده و جزو محصولات پرفروش موتور سازان است. این مدل نیز دارای موتور طرح پرکینز تبریز کوپله شده با ژنراتور مورد نیاز است. سیستم خنک کنندگی با آب نیز استفاده از آن را راحت تر کرده است تا به سرعت گرم نشود.

  • دیزل ژنراتور مدل 4.40:

این مدل دیزل ژنراتور دارای توان نامی 80 کاوا یا 85 اسب بخار است. موتور آن 4 سیلندر و به صورت خطی است و برای صنایع نسبتا بزرگ قابل استفاده است.

  • دیزل ژنراتور موتورسازان مدل 6.60TGE:

این دیزل ژنراتور نیز کوپله شده با ژنراتور متناسب میباشد و دارای توان نامی 100 کاوا است. قدرت نامی آن 118 اسب بخار است که برای صنایع بزرگ استفاده می شود. موتور این دستگاه 6 سیلندر و به صورت خطی بوده و دارای گاورنر مکانیکی است. ساعت کارکرد استاندارد در این دستگاه 8 ساعت است و حداکثر تعداد 2250 دور در دقیقه را دارد.

مدل های دیگری از انواع دیزل ژنراتور موتور سازان در بازار وجود دارد. اگر از مراکز معتبر خرید کنید، می توانید از مشاوره کارشناسان فروش بهره ببرید. در این صورت خریدی متناسب با نیاز خود خواهید داشت. همچنین قیمت دیزل ژنراتور موتور سازان در این فروشگاه ها قیمتی واقعی است و هزینه اضافی پرداخت نمی کنید.

 

دیزل ژنراتور

مشخصات فنی دیزل ژنراتور موتور سازان

همانطور که گفته شد، دیزل ژنراتور موتور سازان تنوع بالایی دارند و از مدل 3، 4 و 6 سیلندر آن ها را می توان در بازار دید. مدل های سه سیلندر برای تولید برق محلی و مدل های 6 سیلندر برای صنایع سنگین تر مورد استفاده قرار می گیرند. مشخصات فنی دیزل ژنراتور موتور سازان بر اساس مدل آن ها با هم متفاوت است. با این حال توان آن ها در مدل های 3 سیلندر حدود 20 تا 30 کاوا، 4 سیلندر 40 تا 60 کاوا و 6 سیلندر بالای 150 کاوا است. تمام دیزل ژنراتورهای تولیدی این برند بر روی شاسی فولادی کوپل شده اند و دارای قطعاتی مانند تابلو کنترل، باک سوخت، حفاظت کننده موتور و ژنراتور، لرزه گیر، سایلنسر و… هستند.
این دیزل ژنراتورها دارای استاندارد ایمنی بهداشت، گواهینامه ایزو 14000 استاندارد زیست محیطی، گواهینامه ایزو 10002 خدمات مشتریان و ایزو 9002 مدیریت کیفیت ایزو است. این مشخصات نشان می دهد که کیفیت ژنراتورها بسیار بالا بوده و توانسته است خود را هم سطح مدل های بین المللی قرار دهد.

تاریخچه موتور دیزل پرکینز موتورسازان

کارخانه تولید کننده دیزل ژنراتور موتور سازان، موتور دیزل طرح پرکینز  تولیدی خود را برای صنایع مختلف مانند ماشین آلات کشاورزی و راه سازی، صنایع تولیدی و کشاورزی، ژنراتور برق و… به بازار عرضه کرده است. موتورهای دیزلی این برند برای کار با ژنراتور های متنوعی استفاده می شوند و در سه سری شش، چهار و سه سیلندر تولید میشوند. مدل های مختلف این محصولات دارای توان خروجی مختلفی هستند تا بتوان آن ها را برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار داد.