یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید ژنراتور ها، برند مکالته ایتالیا است. این شرکت با محصولات باکیفیتی که دارد توانسته است بازارهای جهانی را در دست بگیرد. تعمیر ژنراتور مکالته هم باید به دست افراد حرفه ای سپرده شود که تمام بخش های این دستگاه ها را به خوبی می شناسند. در صنایع حساس و جاهایی که نیاز است تا از ژنراتورهای پرقدرت استفاده شود، مکالته جزو اولویت های انتخابی است. این برند برای مدت طولانی قابل استفاده است و استهلاک کمی دارد. با این حال ممکن است گاهی اوقات نیاز داشته باشید تا از خدمات تعمیر ژنراتور مکالته استفاده کنید.

بررسی و تعمیر ژنراتور مکالته

هر چند ژنراتور و محصولات مکالته کیفیت بالایی دارند؛ اما ممکن است به هر علتی نیاز به تعمیر ژنراتور مکالته در مواقعی وجود داشته باشد یا قطعاتی از این دستگاه نیاز به تعویض پیدا کند. قبل از تعمیر این دستگاه ها، عیب یابی اصولی آن اهمیت بالایی دارد. افرادی که برای بررسی دستگاه آن را باز می کنند باید قطعات مختلف و نحوه کار آن را بشناسند و با ویژگی های ژنراتورهای مکالته آشنا باشند. بدین صورت عیب یابی را به خوبی انجام داده و در صورت نیاز به تعویض یا تعمیر قسمتی از دستگاه، آن رصا انجام دهند. هنگامی تعمیر اصولی انجام شده است که پس از آن دستگاه با همان کیفیت اولیه کار کند.
خدمات پس از فروش عالی که این شرکت در تمام دنیا ارائه می دهد، از دیگر ویژگی هایی است که شاید در کمتر برندی بتوان آن را پیدا کرد. هر قطعه ای از دستگاه ژنراتور مکالته که خراب شود و نیاز به جایگزینی داشته باشد، به راحتی توسط نمایندگان شرکت ماه نیرو تأمین می شود. همچنین آموزش تعمیرات به صورت تخصصی به تکنسین های نمایندگی ها باعث شده است تا سرعت و کیفیت تعمیرات در بالاترین حد ممکن انجام گیرد.

لینک های مفید:
کانوپی سایلنت

موتور دیزل ژنراتور ولوو

معرفی شرکت مکالته

شرکت مکالته، یکی از کمپانی های بزرگ جهانی است که از سال 1947 تاکنون تولید ژنراتور را شروع کرده است. راندمان بالای محصولات این شرکت سبب شده است تا رضایت بالای کاربران را به همراه داشته باشد. این شرکت مدل های مختلفی از انواع ژنراتور مکالته را به بازار عرضه می کند که از توان های کم برای مصارف محلی و خانگی تا توان زیادی برای ماشین آلات سنگین در بین آن ها دیده می شوند.

لینک های مفید:
ژنراتور مکالته

 

زمان های سرویس ژنراتور مکالته

اگر می خواهید ژنراتورهای مکالته شما نیازی به تعمیرات زیاد نداشته باشد، بهتر است از سرویس های دوره ای آن غافل نشوید. سرویس برخی قسمت ها بسیار مهم است و باید هر چند وقت یکبار آن را انجام دهید. به عنوان مثال روغن کاری و تعویض روغن باید در بازه های زمانی مشخصی انجام گیرد.

فیلترها بر اساس آنچه در راهنمای استفاده از آن ها ذکر شده است، باید تعویض شوند. تست هایی مانند تست عملکرد و تست ولتاژ نیز به شما کمک می کند تا از سلامت دستگاه اطمینان داشته باشید و نگران ایراد در عملکرد دستگاه نباشید. هر فیلتر کارکرد مشخصی دارد به عنوان مثال فیلتر سوخت پس از 4000 ساعت کارکرد باید تعویض شود. پس بهتر است در این زمان حتماً برای تعویض آن اقدام کنید. سرویس و تعمیر ژنراتور مکالته باید بر اساس دستورالعمل شرکت تولید کننده انجام گیرد تا بهترین نتیجه را از این دستگاه ببینید.

کیفیت ژنراتور مکالته

اگر اندک تحقیقی هم در مورد شرکت مکالته داشته باشید، متوجه می شوید که این شرکت یکی از بهترین تولیدکنندگان ژنراتور و موتورهای ژنراتور است. ممکن است تا سال های سال بدون نیاز به تعمیر ژنراتور مکالته بتوانید از آن استفاده کنید و نگرانی از بابت کیفیت کار دستگاه نداشته باشید. طراحی دستگاه های تولیدی این کمپانی به گونه ای بوده اند که در برابر عوامل محیطی سخت و ساعت های متمادی کار مقاومت بالایی از خود نشان می دهند.

شاید بیشترین دلیلی که استفاده از آن ها در صنایع پرکار بیشتر از دیگر برندها است، همین مقاومت و قدرت بالای آن ها باشد. در طراحی و تولید انواع ژنراتور مکالته از تکنولوژی های روز دنیا استفاده می شود تا بتوانند بهترین عملکرد را از خود نشان دهند.
کیفیت بدنه به گونه ای است که در برابر ضربه های احتمالی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. همچنین در برابر رطوبت مشکلی در عملکرد آن ایجاد نمی شود. ژنراتور مکالته صدای کمی از خود ایجاد می کند و عایق های صدای اطراف فن ها و موتور باعث می شود تا این صدا به حداقل برسد.