همانطور که میدانید شرکت ماه نیرو بزرگ ترین شرکت در زمینه تولید ژنراتور دیزلی است. اگر به دنبال خرید دیزل ژنراتور در کرمانشاه میباشید، میتوانید از خدمات فروش، نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور ماه بهره مند شوید.

اگر شما به دیزل ژنراتور هایی از توان 30 کاوا تا چند مگا وات نیاز دارید و به دنبال خرید و راه اندازی در کوتاه ترین زمان ممکن هستید، پیشنهاد ما تماس با مشاوران شرکت ماه نیرو به منظور انتخاب بهترین دیزل ژنراتور برای نیاز شما میباشد.

 

لینک های مفید:
دیزل ژنراتور

 

دیزل ژنراتور کوپله فابریک کامینز استمفورد دیزل ژنراتور سنکرون

خدمات دیزل ژنراتور ماه نیرو

از جمله خدمات ما در زمینه دیزل ژنراتور ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید ژنراتور
  • کوپل کردن دیزل ژنراتور
  • نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور
  • سنکرون کردن دیزل ژنراتور ها با یکدیگر و یا با برق شهر
  • سرویس دوره ای دیزل ژنراتور ها
  • تعمیرات دیزل ژنراتور در کرمانشاه

ژنراتور های تولیدی ما با انتقال تکنولوژی از شرکت AVK آلمان بصورت کاملا ایرانی و بدون استفاده از قطعات چینی به تولید می رسند و توان ژنراتور های تولید شده توسط ما تا ۶۰۰ کاوا می باشد. همچنین اگر به دیزل ژنراتورهایی با توان بیش از ۶۰۰ کاوا نیاز دارید میتوانیم این نیاز شما را با بهترین برند های خارجی رفع کنیم.

پروژه دیزل ژنراتور در کرمانشاه

همانطور که گفتیم شرکت ماه نیرو در سراسر ایران پروژه های موفق دولتی و خصوصی فروش، نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور ها را دارد. از جمه پروژه های دیزل ژنراتور کرمانشاه که توسط ما انجام شده است میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. 12 دستگاه دیزل ژنراتور با توان های ۵۵ و ۱۲۵ کاوا برای اداره امور مالیاتی استان کرمانشاه
  2. مجموعا ۵ دستگاه دیزل ۵۵۰ کاوا برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درومانی کرمانشاه و سه بیمارستان زیر مجموعه
  3. ۵ دستگاه دیزل ۱۱۰ کاوا برای برق منطقه ای کرمانشاه
  4. ۲ دستگاه دیزل برای شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه مجموعا با توان ۷۰۰ کاوا

 

لینک های مفید:
ژنراتور چیست؟

 

ژنراتور مکالته

آأترناتور یکی از اجزای دیزل ژنراتور

موارد ذکر شده تنها قسمت کوچکی از پروژه های انجام شده توسط ما در استان کرمانشاه میباشد،‌ تعداد پروژه های انجام شده در استان کرمانشاه بیش از ۲۰ پروژه و تعداد دیزل ژنراتور های راه اندازی شده بالغ بر 40 دیزل با توان های مختلف میباشند.

اگر در استان کرمانشاه نیاز به نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور دارید و می خواهید این کار با دقت و سرعت بالا و با مناسب ترین هزینه انجام شوند، میتوانید برای این کار از تجربه ما استفاده کنید.