دیزل ژنراتور بنز از برندهای بسیار شناخته شده و مطرح جهانی است که سابقه ای طولانی در ساخت دستگاه های ژنراتور مختلف دارد. بیش از 50 سال است که تولیدات این کمپانی آلمانی در بازار است. از سال 1350 در کشور آلمان همکاری خود را با شرکت تبریز آغاز کرد. دیزل های مختلفی در این کمپانی ساخته می شود که بسته به نیاز مشتریان، در کیفیت های متعدد و توان های متفاوت به بازار عرضه شده اند.

انواع دیزل ژنراتور بنز

بر روی دستگاه هایی که در صنایع حساس کار می کنند، انتخاب یک دیزل ژنراتور خوب بسیار مهم است. بسته به کارایی که از دیزل ژنراتورها انتظار دارید، باید نوع متناسب با نیاز خود را تهیه کنید. انواع دیزل ژنراتور بنز در سه دسته کلی به بازار عرضه می شوند که هر کدام از این دسته ها سری و مدل های مختلفی ار در خود جای می دهند. این سه نوع را در ادامه بررسی می کنیم.

 

لینک های مفید:
تعمیر دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور بنز

دیزل ژنراتور  اضطراری

یکی از پرکاربردترین دیزل ژنراتورهایی که توسط این کمپانی بزرگ ساخته شده است، مدل اضطراری است. توان این دستگاه 46 تا 50 کیلووات است. دارای 4 سیلندر خطی بوده و می تواند در مواقع قطعی جریان برق یا نوسانات آن، دستگاه های مختلف را در خانه یا محل کار و تولیدی ها روشن نگه دارد. قیمت مناسب آن از دیگر ویژگی هایی است که باعث محبوبیت آن ها شده است. شما هم اگر قیمت دیزل ژنراتور بنز برایتان مهم است، در صورتی که توان مورد نیاز را این مدل برایتان تأمین می کند، می توانید خرید خود را از این مدل داشته باشید.

دیزل ژنراتور پرایم بنز

این مدل نیز مانند انواع دیزل ژنراتور بنز اضطراری است. البته قیمت بالاتری دارد و قدرت آن هم بالاتر است. کارایی و قدرت بالای این نوع برای پشتیبانی از بارهای سنگین از ویژگی های برتر آن محسوب می شود. این دستگاه از توان 5000 تا 7500 کیلووات را پشتیبانی می کند. به کمک آن می توان از دستگاه های مختلف محافظت کرد و در مواقع قطع برق از سوختن دستگاه های بزرگ و کوچک جلوگیری می کند. خرید دیزل ژنراتور بنز از این مدل برای صنایع سنگین و دستگاه هایی که نیاز به توان بالا دارند، مناسب است.

لینک های مفید:
دیزل ژنراتور

 

دیزل ژنراتور دائم کار

گاهی اوقات نیاز است تا دیزل ژنراتور بنز مورد استفاده در سیستم شما به طور دائم کار کند. در این مواقع بسیار نیاز است تا تمهیدات لازم برای بهتر کار کردن ژنراتور در نظر گرفته شود. ژنراتورها هنگام کار کردن، گرمای زیادی تولید می کنند و همین عامل هم سبب می شود تا مشکلاتی مانند گرم شدن بدنه و قطعات آن ایجاد شود. به خصوص زمانی که نیاز است تا ژنراتور همیشه در حال کار باشد، باید سیستم خنک کننده قوی داشته باشد. در این مدل از انواع دیزل ژنراتور بنز، از آب خنک برای سرد کردن موتور استفاده می شود. لوله هایی در اطراف موتور تعبیه شده است که آب در آن ها حرکت کرده و گرمای موتور را می گیرد. بدین صورت ژنراتور می تواند مدت زمان زیادی کار کند.
دیزل ژنراتورهای بنز کیفیت بالایی دارند. بهترین کاری که قبل از خرید دیزل ژنراتور بنز باید انجام دهید این است که از مراکز معتبر برای خرید اقدام کنید. همچنین از مشاوران فروش و کارشناسان حرفه ای در این زمینه مشاوره دریافت کنید تا بهترین خرید را داشته باشید.

ویژگی های دیزل های بنز

شاید کیفیت بالایی که انواع دیزل ژنراتور بنز در مدل های مختلف دارند، هم از نظر مشخصات فنی هم کیفیت بدنه و قطعات آنقدر خوب بوده است که توانسته است مدت زمان زیادی در بازار جزو بهترین ها محسوب شود. رادیاتور موجود در دستگاه 180 کیلووات توان دارد و حداکثر توان اضطراری 200 کیلووات است. 4 سیلندر بودن این دستگاه سبب می شود تا کیفیت کار آن بالاتر باشد و بتواند با قدرت بالایی کار کند. خدمات پس از فروش این برند کاملاً مطلوب است و می توان هر قطعه ای از آن را که نیاز به تعویض داشته باشد، به راحتی به دست آورد. از طرفی طول عمر بالا و استهلاک کم هم مزید بر علت شده است تا هزینه های جانبی آن کاهش پیدا کند.