باتوجه به پیشرفت علم قطعاً تجهیزاتی که توسط شرکت های مختلف به تولید می‌رسد با قابلیت بیشتری روانه بازار می‌شوند. دیزل ژنراتور ها نیز دستگاه هایی هستند که امروزه با عملکرد بهتری برای مواقع حساس طراحی شده اند. این دستگاه ها قابل استفاده برای صنایع مختلف هستند. در واقع در هر صنعتی که نیاز به انرژی الکتریکی باشد میتوان از انواع دیزل ژنراتور متناسب با نوع کاربرد استفاده کرد. اما برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این دستگاه و مشخصات آن بد نیست ادامه مطالب را با دقت بالایی بخوانید. شرکت… در ادامه توضیحات کامل تری را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهد.

 

بهترین دستگاه برای تامین برق اضطراری

 

در صنایع از انواع ماشین آلات دستگاه ها تجهیزات و قطعات بسیار مختلفی استفاده می‌کنند. حال اینکه در هر صنعتی تجهیزات به کار برده شده دارای عملکرد خاصی هستند. از دیرباز تاکنون تجهیزات مورد استفاده در طرح های جدیدتر و با قابلیت بیشتر روی کار آمده اند. دیزل ژنراتور به عنوان یکی از دستگاه های نسل جدید است که برای مصارف خاص از آنها استفاده می شود. این دستگاه شامل یک دیزل و یک موتور یا ژنراتور الکتریکی است که به منظور ایجاد انرژی الکتریکی از آنها استفاده می‌کنند‌.

در واقع دیزل ژنراتور ها دستگاه های پیشرفته الکتریکی هستند که در مواقع اضطراری جایگزین انرژی الکتریکی یا برق می شوند. معمولاً چنین محصولاتی بیشتر برای بیمارستان ها، بانک ها، اردوگاه‌ها، منازل و غیره کاربرد دارند.این دستگاه را  با نام موتور دیزلی نیز می شناسند که قابلیت ایجاد حرکت چرخشی را دارد. این قابلیت توسط احتراق و نوعی سوخت مایع به وجود می‌آید. این سوخت مایع همان سوخت دیزل است که باعث می شود ژنراتور قابلیت تبدیل حرکت چرخشی به برق را داشته باشد. این دستگاه از قطعات مختلفی نظیر منبع تغذیه، رگلاتور ولتاژ، شارژ باتری، مخزن سوخت، فیلتر سوخت، صفحه کنترل، سیستم خنک کننده خروجی، سیستم روغن کاری و غیره تشکیل میشود‌ اما اگر قصد خرید دیزل دارید بد نیست در رابطه با تابلو دیزل ژنراتور و مزایای آن اطلاعات زیادی کسب کنید.

 

دیزل ژنراتور و مزایای آن

 

دیزل ژنراتور ها به عنوان دستگاه های پیشرفته نسل جدید هستند که برای مواقع حساس قطعی جریان برق از آنها استفاده می شود‌. حال اینکه آشنایی با دیزل ژنراتور و مزایای آن اهمیت بسیار زیادی برای شما عزیزان دارد. چرا که هنگام خرید می توانید بهترین دیزل ژنراتور را با قیمت مناسب تهیه کنید. حال اینکه انواع دیزل ژنراتور مختلفی در بازار وجود دارد. البته توجه به برند نیز نکته بسیار مهم است. به عنوان مثال، دیزل ژنراتور ولوو، پرکینز،کامینز و غیره جزو برندهای مطرح بازار به شمار می روند.‌ اما برخی از مزایای این دستگاه عبارتند از:

 

  • به عنوان دستگاه های پیشرفته نسل جدید هستند که در مواقع ضروری انرژی الکتریکی مورد نیاز را توسط حرکت چرخشی و تبدیل انرژی مکانیکی به الکتریکی برای ما فراهم می کنند.

حال اینکه این مدل موتورها در مقایسه با دیگر انواع موتورها سوخت کمتری مصرف می کنند. در واقع این دستگاه ها برای تولید انرژی الکتریکی بسیار مقرون به صرفه هستند.

دیزل ژنراتور و مزایای آن

  • شامل موتورهای دیزلی هستند که در مقایسه با موتورهای بنزینی قیمت مقرون به صرفه تری دارند. این قیمت هم از لحاظ ارزش دستگاه و هم از نظر مصرف انرژی مقرون به صرفه است.

 

  • می توان به عمر مفید این دستگاه‌ها اشاره کرد. در واقع دیزل ژنراتور ها در مقایسه با موتورهای بنزینی طول عمر و همچنین عملکرد بسیار بالایی دارند.

 

نتیجه

دیزل ژنراتور به عنوان دستگاه های کاربردی است که در مواقع قطعی جریان برق از آن استفاده می شود. حال این که هنگام خرید این دستگاه بایستی به پارامترهای زیادی نظیر کیفیت دستگاه، کیفیت قطعات یدکی ژنراتور و همچنین باتری دیزل ژنراتور توجه داشت. اما برای خرید اقتصادی بایستی حتما به یک مرکز معتبر فروش ژنراتور نظیر شرکت… مراجعه داشته باشید.