خرید دیزل ژنراتور

14010829
خرید دیزل ژنراتور

انواع دیزل ژنراتور شرکت ماه نیرو شامل دیزل ژنراتور سایلنت، دیزل ژنراتور استندبای، دیزل ژنراتور دائم کار، دیزل ژنراتور پرایم و… است. برای خرید دیزل ژنراتور از شرکت ماه نیرو کافی است که با کارشناسان این شرکت درارتباط باشید. پس از دریافت مشاوره رایگان، خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

 

خرید دیزل ژنراتورهای شرکت ماه نیرو؛ دیزل ژنراتورسایلنت

همان طور که از نام این نوع ژنراتورها مشخص است، این ژنراتورها سایلنت و بدون صدا هستند. و مانند ژنراتورهای معمولی صدای بلند موتور ژنراتور شما را آزار نمی دهد.

در این نوع ژنراتورها برای آن که جلوی سر و صدای بیش از اندازه موتور دستگاه را بگیرند. از کانوپی استفاده می کنند که نوعی اتاقک فلزی است. که بر روی قسمت موتور دستگاه نصب می کنند تا سر وصدای آن به بیرون نرود.

در مورد مزایای استفاده از کانوپی در مورد دیزل ژنراتورهای سایلنت ماه نیرو می توان به این موارد اشاره کرد که در مناطق گرمسیری و یا سردسیری از دستگاه شما در برابر گرما، سرما و رطوبت محافظت می کند.

در مناطق صنعتی مانند معادن آهک، سنگ و… از ورود گرد وغبار به داحل دشتگاه جلوگیری می کند و به طول عمر دستگاه شما کمک می کند.

 

خرید دیزل ژنراتورهای شرکت ماه نیرو؛ دیزل ژنراتورسایلنت

دیزل ژنراتورهای شرکت ماه نیرو؛ دیزل ژنراتور استندبای

کاربرد دیزل ژنراتور استندبای ماه نیرو در مواردی است که ما می خواهیم برق مورد نیاز خود را از شبکه سراسری توزیع برق تامین کنیم؛ اما می خواهیم در مواقعی که برق قطع شده، خودمان برق مورد نیاز سیستم را تامین نماییم؛ در این جاست که دیزل ژنراتور استندبای ماه نیرو به کارمان می آید.

اگر می خواهیم از دیزل ژنراتور استندبای استفاده کنیم، مجاز هستیم که حداکثر به مدت زمان سه ساعت از حداکثر توان دیزل ژنراتور استندبای استفاده کنیم.

دیزل ژنراتور پرایم

همان طور که در سطر بالا در مورد ویژگی های دیزل ژنراتور استندبای ماه نیرو گفتیم، ما از این دیزل ژنراتورها تنها مجاز هستیم که تا سه ساعت از حداکثر توان آن استفاده کنیم و در صورتی که نیاز داشته باشیم که بیشتر از سه ساعت با دیزل ژنراتور کار کنیم، نیاز به استفاده از نوع پرایم دیزل ژنراتور ماه نیرو داریم.

تفاوتی در بیس دو دستگاه پریام و استندبای وجود ندارد و تنها تفاوت بین این دو نوع دیزل ژنراتور تولیدی شرکت ماه نیرو در میزان توان خروجی آن است.

به طور مثال، اگر شما کارگاهی داشته باشید و نیازمند یک ژنراتور برای تامین برق مورد نیاز کارگاه خود باشید که بین 7 تا 10 ساعت بتواند روشنایی مورد نیازتان را تامین کند، نمی توانید از ژنراتور استندبای برای تامین برق کاراگاه خود استفاده کنید؛ بلکه باید از ژنراتور نوع پرایم شرکت ماه نیرو استفاده کنید.

شما از دیزل ژنراتور پرایم شرکت ماه نیرو می توانید از 75 درصد حداکثر نیروی آن برای ساعت های طولانی استفاده کنید.

 

خرید دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور دائم کار

یکی از محصولات تولیدی شرکت ماه نیرو است. دیزل ژنراتور دائم کار به نوعی از ژنراتورها می گویند که در نبود برق نیز می توان از آن بدون وقفه استفاده کرد و چون به منبع گاز بی وقفه متصل هستند، به این نوع دیزل ژنراتورها، ژنراتور دائم کار نیز می گویند.

از این نوع ژنراتورها می توان برای منطقه هایی که امکان اتصال به منبع برق را ندارند استفاده کرد؛ مانند بیمارستان های صحرایی.

تفاوت هایی که دیزل ژنراتورهای دائم کار ماه نیرو با نوع معمولی ژنراتورها دارند این است که از این ژنراتورها در جایی استفاده می کنند که منبع برقی در آن جا و جود ندارد؛ اما از ژنراتورهای معمولی تنها در موارد برق اضطراری استفاده می کنند.

دیزل ژنراتور شرکت ماه نیرو

برای خرید دیزل ژنراتور از شرکت ماه نیرو می توانید بل کارشناسان و متخصصان با تجربه این شرکت در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه که چه نوع ژنراتوری به منظور رفع نیازهای شما مناسب است، راهنمایی کنند و پس از انجام مشاوره رایگان، می توانید بر حسب نیاز خود، اقدام به خرید دیژل ژنراتور از میان انواع دیزل ژنراتورهای تولید شرکت ماه نیرو نمایید.

سخن آخر

در این مقاله انواع دیزل ژنراتورهای محصول شرکت ماه نیرو را به شما معرفی کردیم. علاوه بر خرید دیزل ژنراتورهای این شرکت می توانید در زمینه مشاوره طراحی نیروگاه های دیزلی، نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور و… از متخصصان شرکت ماه نیرو به طور رایگان مشاوره بگیرید و سپس خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها