آیا می دانید عملکرد این دستگاه چگونه است و اهمیت استفاده از آن چیست؟ در رابطه با چگونگی خرید از یک مرکز معتبر تا چه حد اطلاعات دارید؟ ژنراتور های دیزلی به عنوان یکی از دستگاه های نسل جدید است که با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا آن را طراحی کرده‌اند. این دستگاه‌ها برای مواقع حساس که به برق نیاز است طراحی شده اند‌. حال این که متناسب با نوع کاربرد و با در نظر قرار دادن مشخصات مختلف انواع گوناگونی دارد. برای آشنایی بیشتر شما عزیزان شرکت… به عنوان یک مرکز معتبر و با سابقه در ادامه توضیحات کامل تری را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهد.

جهت خرید یا استعلام قیمت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

لینک های مفید:
دیزل ژنراتور

 

 عملکرد

 

اگر به دنبال یکی از تجهیزات الکتریکی پرکاربرد هستید که نیاز آن در مواقع اضطراری و نیاز به انرژی الکتریکی احساس می‌شود، می‌توان به ژنراتور های دیزلی اشاره کرد. که متشکل از ژنراتور و موتور است که در کنار یکدیگر ژنراتور های دیزلی را تشکیل می دهند. این دستگاه به عنوان یکی از ماشین آلات پیشرفته نسل جدید است که آن را با نام موتور ژنراتور نیز می شناسند. این موتورها خود در انواع مختلفی هستند که شما بایستی متناسب با نوع کاربرد یک مدل مناسب را انتخاب کنید. ژنراتور های دیزلی دستگاه های پیشرفته‌ای هستند که با کمک احتراق سوخت دیزل باعث به وجود آمدن حرکت چرخشی می شوند. به طورکلی دیزل ژنراتور ها دستگاه های پیشرفته هستند که از حرکت چرخشی برق را تولید می‌کنند. در واقع انرژی مکانیکی در این دستگاه به انرژی الکتریکی تبدیل می شود و عملکرد خاصی را در این دستگاه شاهد هستیم. اما بد نیست در رابطه با انواع دیزل ژنراتور نیز اطلاعاتی کسب کنید. چرا که این شناخت به شما کمک می کند تا هنگام خرید انتخاب درستی داشته باشید.

 

انواع

 

همانگونه که اشاره شد، ژنراتور های دیزلی به عنوان یکی از دستگاه‌های نسل جدیدی است که انرژی مکانیکی را به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. ژنراتور را با نام موتور دیزل نیز می شناسند که انرژی الکتریکی را توسط حرکت چرخشی به تولید می‌رساند. حال اینکه این دستگاه عملکرد مفیدی دارد و استفاده از آن بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. اما به طور کلی اگر می‌خواهید در رابطه با انواع دیزل ژنراتور آشنایی پیدا کنید باید گفت که این محصول دارای تنوع زیادی است. برخی از این مدل ها عبارتند از:

 

  • ژنراتور های دیزلی اضطراری نمونه پرکاربردی از این دستگاه هستند‌ در مواقعی که برق شهری قطع میشود این دستگاه به صورت اتوماتیک و خودکار برق مشترکین را تامین میکند. حال اینکه این دستگاه تنها تا چند ساعت در ماه می‌تواند عملکرد داشته باشد.

 

  • ژنراتور های دیزلی پایه نمونه دیگری از انواع ژنراتورها هستند. در برخی از مناطقی که موقت به برق نیاز دارید می‌توانید از ژنراتور های پایه استفاده کنید. معمولاً برای اردوگاه‌ها، کمپ‌ها و غیره ژنراتور پایه بیشتر استفاده می شود. البته ژنراتور پایه در مقایسه با ژنراتورهای اضطراری دارای قدرت بسیار زیادی نیست، پس باید برای کاربردهای سبک تر از آنها استفاده کرد.

انواع دیزل ژنراتور

  • مدل های دائم کار نمونه دیگری از ژنراتور ها هستند که برای نیروگاه ها یا برق سراسری از آنها استفاده می شود. این مدل ژنراتورها جهت عملکردی که دارند دارای قدرت بسیار بالایی می باشند. چرا که از این ژنراتور ها برای فراهم ساختن انرژی مورد نیاز یک بار ثابت تا رتبه کامل خروجی در زمان نامحدود استفاده خواهند کرد.

 

  • ژنراتور های چند منظوره نمونه دیگری از ژنراتور هایی هستند که به صورت چند منظوره از آنها استفاده می شود. در واقع اگر به دنبال یک ژنراتور اقتصادی هستید این گزینه مناسبی نیست.