ماه نیرو با بیش از سی سال سابقه درخشان در صنعت برق کشور و به عنوان تنها تولید کننده  ژنراتورهای  صنعتی در  ایران و منطقه با  بالاترین  استانداردهای بین المللی به رشد پیوسته خود در این صنعت ادامه   می دهد.

 شرکت صنعتی ماه نیرو در سال ۱۳۶۳ خورشیدی ، با تولید ژنراتورهای برق مقیاس کوچک  آغاز به کار کرد. در  سال ۱۳۷۰ با انتقال  تکنولوژی و  دانش فنی از شرکت آلمانی  AVK-SEG که همچنان  از  مورد اطمینان ترین نام های صنعتی جهان است، تولید ژنراتورهای سه فاز سنکرون از قدرت ۳۰ الی ۲۵۰ کیلو ولت آمپر آغاز شد. در سالهای بعد با  توسعه  کارخانه  تنوع تولیدات تا  قدرت   600 کیلوولت آمپر  افزایش یافت.

در کنار تولید ژنراتور این شرکت  افتخار تولید  هزاران واحد تابلوی برق فشار ضعیف  و همپنین  فراهم کردن  هزاران دیزل ژنراتور  در سراسر ایران را دارا میباشد.

این شرکت با اتکا به سالها تجربه و امکانات گسترده تولید، دانش فنی، نیروی انسانی متخصص و کارآزموده وامکانات اعتباری و بازرگانی، اکنون تنها تولیدکننده مولد برق در ایران است.

شرکت صنعتی ماه نیرو به کیفیت محصولات خود می اندیشد و همراه مطمئنی برای مصرف کنندگان است.

در ادامه میتوانید رزوه شرکت صنعتی ماه نیرو را به صورت فایل pdf دریافت کرده و علاوه بر سابقه این شرکت در ضنعت تولید کشور  لیست مشتریان و همچنین رضایتمندی آنان را مشاهده کنید.

 

اعضای هیأت مدیره:

مدیر عامل:ندا مشکوة رضوي

قائم مقام مدیرعامل و نایب رییس هیأت مدیره:رضا مشکوة رضوي

رییس هیأت مدیره:مسعود مشکوة رضوي

دیگر عضو هیأت مدیره:رزا مشکوة رضوي

 

 

دانلود رزومه ماه نیرو